درباره ما

 

امروزه بواسطه تغییر و تحولات بوجود آمده در دنیای مدرن، دیگر کمتر کسی بدون بررسی برای انتخاب و خرید اقدام می کند. با گسترش روز‌افزون اینترنت و دستاوردهای آن در زندگی بشری، مدیریت زمان به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است. در روش سنتی پیشین، افراد جهت اطلاع‌رسانی از محصولی خاص باید به بورس آن محصول مراجعه می کردند. مراجعه به بازار مربوطه، خود باعث صرف زمان بیشتری می‌شد که گاهی نیز فروشندگان اطلاعات نادرستی به خریداران می‌دادند و در نهایت محصول بی‌کیفیتی خریده می‌شد که نارضایتی مشتری ثمره آن بود. با توجه به مشکلات گفته شده، افراد طبیعتاً ترجیح می دهند اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت بدست آورند. لیکن در میان انبوه اطلاعات موجود در این فضای گسترده و پیچیده، کسب اطلاعات صحیح و قابل اعتماد در رابطه با ارائه دهندگان اجناس مورد نیاز، کار آسانی نخواهد بود.

رسالت ما در چراغ قوه ارائه اطلاعات دقیق و مطمئن در رابطه با فروشندگان، توزیع کنندگان و تولیدکنندگان اجناس مربوط به صنعت برق، لوستر و روشنایی و کمک به مشتری در تصمیم گیری بهتر و آسانتر در انتخاب متناسب با نیاز اوست.

چراغ قوه با گرد هم آوری برترین فروشگاههای صنعت برق و نیز ارایه به روز ترین اطلاعات در خصوص اجناس موجود، علاوه بر اینکه به مشتریان کمک میکند امکان دسترسی آسان و سریع به فروشگاههای مورد نیاز خود را داشته باشند نیزاین امکان را   فراهم می آورد تا با بررسی اجناس ارائه شده و مقایسه آنها بهترین انتخاب را صورت دهد.