تاریخچه فعالیت

به نام خدا

گروه فنی و مهندسی توانا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با هدف ارایه خدمات فنی، مهندسی و خدمات مشاوره برق صنعتی آغاز نمود.

از ابتدا با تکیه بر نیروی انسانی کارامد در کنار مدیریت جوان خود خیلی زود توانست که پله های ترقی را طی بنماید و سال به سال روند رو به رشد خود را در زمینه مشاوره پروژه های برق صنعتی شاهد باشد. با توجه به تحریم های ناعادلانه تحمیلی علیه کشور و نیاز به تامین جنس پروژه های مختلف و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی مجموعه توانا فاز بعدی فعالیت خود را در جهت تهیه و توزیع لوازم و ادوات برقی برای پروژه های خود همچون گذشته قوی برداشت و با همت بالای مجموعه، موفق به تهیه و تامین به موقع تجهیزات و ملزومات صنعت برق در اوج دوران تحریم در حداقل زمان ممکن و با قیمت های مناسب در راستای رضایت مشتریان خود شد.

اما با توجه به  اهداف گروه توانا در راستای شناسایی نیاز بازار، مدیران مجموعه از سال ۱۳۹۳ اقدام به تحقیق در بازار جهت شکل دهی منسجم به فاز جدیدی از فعالیت های خود نمود که با   ورود در حوزه تجارت الکترونیک در زمینه صنعت برق در حال تکامل میباشد.

گروه فنی مهندسی توانا در حال حاضر و در فاز سوم از حیات کاری خود فارق از فعالیت های گذشته اقدام به راه اندازی سامانه چراغ قوه  نموده است. سامانه ایی که با تلاش های شبانه روزی مجموعه به بهترین دایره المعارف در خصوص فروشگاهها و تولیدکنندگان و توزیع کنندگان صنعت برق و نیز کلیه اجناس موجود در بازار صنعت برق، لوستر و روشنایی تبدیل شده است و درتلاش است به هدف نهایی خود که همان رفع نیاز عموم افراد و نیز جامعه مهندسی صنعت برق میباشد برسد.